גיפטקארד - שירי אוסטרובסקי יועצת שינה לתינוקות

אודותי – שירי אוסטרובסקי

שמי שירי, נשואה ואמא לשתי בנות קסומות – גאיה ועומר, יועצת שינה ומלווה התפתחותית משנת 2013. בעלת תואר ראשון במדעי החברה, בוגרת מכללת עידן ההורות וכותבת הספר "סיפור השינה של גאיה".

כאשר ביתי הבכורה הייתה בת 5 חודשים וכמובן התעוררה בלילות כמו מירב התינוקות בגיל זה, התחלתי להתעניין בנפלאות הפיזיולוגיה והפסיכולוגיה של השינה. הלכתי להרצאות, קראתי מאמרים והקשבתי לסיפורים של חברים שילדיהם ישנים לילה שלם וחקרתי בכל פורום ואתר אינטרנט את הנושא… אבל שום דבר לא באמת עשה את השינוי המיוחל בלילות הארוכים.

רק לאחר תקופה של כשנה שבה חווינו לילות מתישים ולא פשוטים כלל, קיבלתי החלטה ללכת ללמוד ייעוץ שינה בצורה פורמלית על מנת לסייע בראש ובראשונה לגאיה ולנו לישון לילות שלמים ושלווים, ובנוסף לסייע בהנחיה מקצועית להורים רבים טרוטי עיניים.

יועצת שינה לתינוקות

מכללת עידן ההורות העניקו לי את הידע שעזר לי בצורה אמיתית. בזכות הידע הזה גאיה החלה לישון לילות שלמים וכך גם אנחנו ההורים של גאיה. הוכשרתי להיות יועצת שינה והתחלתי להעניק מהידע הזה גם להורים אחרים שזקוקים להכוונה איך לעזור לילדם לישון בלילה ולהקנות לו הרגלי שינה נכונים. מאז 2013 אני מלווה הורים עייפים ומרצה לקבוצות הורים ואנשי מקצוע. בעקבות מציאות הקורונה ההרצאות והייעוצים גם ניתנים דרך ה – ZOOM.


האני מאמין שלי

העבודה המשותפת עם ושל ההורים היא החשובה ביותר. הדרך שלי להכיר את הילד ולדעת להתאים תכנית עבודה המתאימה ביותר עבורו היא דרך ההורים. ההורים מכירים את ילדם הכי טוב ולכן השיתוף פעולה הוא חשוב וקריטי על מנת להגיע למקסימום הצלחה בתהליך ייעוץ השינה.

אני פוגשת לא מעט הורים שבתחילת התהליך, עוד בפגישה הראשונה מתקשים לקבל את ההנחיות שלי, זה נראה עבורם בלתי אפשרי ואולי אפילו לא מציאותי. רבים מההורים מצפים לצאת עם פתרון קסם שבעזרתו ילכו הביתה יילחשו את לחשי הקסם והילד הירדם בעצמאות מלאה וללא התעוררויות במהלך הלילה… אלו כמובן חלומות שאינם נפגשים עם המציאות.

יועצת שינה לתינוקות – בשינה ובשגרה

בשביל זה אני כאן, ללכת יד ביד עם ההורים, לתמוך, להקשיב ולעבור את הקשיים ביחד עד לתוצאה הרצויה. כחלק מהתהליך גם ההורים לומדים – לא פחות מהילד, גם הם עוברים תהליך התורם לדרך החשיבה והפעולה שלהם בכל הנוגע להתנהלות עם ילדם בשינה ובשגרה.

כאשר רואים ילד שהוא ערני, מרוכז, שליו ושמח אנחנו יודעים שהוא ילד שישן טוב בלילה.

אני מנחה את ההורים בגישת האינטליגנציה הרגשית כאשר העיקרון המנחה הוא שהילד במרכז.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? רוצים לישון לילות שלמים ושקטים? שלחו אלי מייל לכתובת Shiri@Shiri-Sleep.co.il או צרו איתי קשר טלפוני בטלפון נייד מספר: 050-7919871 ואני אשמח לעמוד לעזרתכם
דילוג לתוכן