הרצאות שינה

חיפוש

יועצת שינה לקבוצות - שירי אוסטרובסקי יועצת שינה לתינוקותאם אתם קבוצת הורים הנפגשים בפארק, חברות טובות עם ילדים, הורי גן הרוצים הרצאה בנושא שינה או כל סוג של קבוצה המעוניינת לשמוע על הקניית הרגלי שינה בריאים. אתם נמצאים במקום הנכון.

הוא שירות לקבוצות בעלי 6 עד 30 משתתפים. מטרת השירות להעניק לכם בסיס להקניית הרגלי שינה בריאים. לתת לכם מענה על שאלות ספציפיות וכלים ליישום עם ילדכם.

תהליך מפגש ייעוץ שינה בקבוצה

אני מנחה בגישת האינטליגנציה הרגשית כאשר העיקרון המנחה הוא שהילד במרכז. אנחנו ערניים לצרכיו ואמפאתיים לקשיים שלו. אנו מקנים לו הרגלי שינה בריאים ומלווים את ילדנו בשינוי המיוחל על ידי חיבוק, אהבה, חום ואמפתיה. המפגש עורך כשעתיים, במהלך המפגש אני מתמקדת בשלושה פרמטרים מרכזיים בחיי התינוק המשפיעים על חיי היום יום שלו וכמובן בעיקר על בלילה. הנושאים בהם אני מתמקדת הם זמני שינה במהלך היממה, תזונה וזמן איכות עם ההורים. במהלך המפגש יש זמן לשאלות אישיות וממוקדות. מטרת המפגש היא גם לתת לכם כלים ליישום אשר איתם תצאו ותוכלו לבצע שינוי בהרגלי השינה של ילדכם.

יועצת שינה לקבוצות – יתרונות

אחד היתרונות המרכזיים במפגש הוא הלמידה האחד מהשני. כל אחד חולק את הקושי שלו בבית עם הילד, במענה שלי אתם יכולים ללמוד מהסיטואציות של אחרים.

המפגש הוא כייפי, עם הומור על חיינו כהורים שגם מתפקדים בלילה וגם ביום. מעבר ללמידה ולקבלת הכלים, המפגש גורם לנו להסתכל על הקשיים שאנו חווים עם ילדנו בשינה בפרופורציה ולהבין יותר למה בעצם הקושי הזה יכול לקרות.

כל משתתפי המפגש מקבלים שי צנוע ושובר הנחה לשימוש אישי או להעברה לחבר/ה.

אם תרצו לקבל מידע נוסף שיסייע לכם בפתרון בעיית הפרעות שינה אצל תינוקות השאירו פרטים ואחזור אליכם. שירי אוסטרובסקי יועצת שינה מוסמכת 050-7919871.
דילוג לתוכן