גיפטקארד - שירי אוסטרובסקי יועצת שינה לתינוקות

סוגי ייעוץ שינה

הורים פונים עם מגוון קשיים בשינה אצל ילדיהם. חלק מהקשיים מצריכים תהליך משמעותי ומעמיק וחלק יכולים להיות נקודתיים ולהיפתר בשינוי קטן. ישנם הורים שזקוקים לגורם מקצועי שיוביל אותם יד ביד בתהליך, הקושי לא משנה. וישנם הורים שמקבלים את ההנחיות והכלים ומבצעים את השינויים בעצמם ללא צורך בליווי יום יומי. לאחר מחשבה על ההורים ועל הצרכים שלהם הקמתי מספר שירותים שיכולים להתאים לכל הורה על פי צרכיו.

קיימים שלושה שירותים:

ייעוץ שינה בליווי מלא

השירות הראשון  הוא ייעוץ שינה בליווי מלא, יד ביד עם ההורים כאשר אני, יועצת השינה כמו זבוב על קיר ביתם ומנחה אותם כיצד ליישם את התהליך למידע נוסף לחצו כאן

ייעוץ שינה במפגש אחד

השירות השני, ייעוץ שינה במפגש אחד. מתאים להורים שאין להם צורך בליווי יומי, הם מקבלים את הכלים וההנחיות ויוצאים לדרך לעשות את השינוי יחד עם זאת אני תמיד שם זמינה לשאלות למידע נוסף לחצו כאן

ייעוץ לקבוצות

השירות השלישי, הוא ייעוץ לקבוצות. מתאים לגנים או מוסדות שרוצים להעשיר בידע את ההורים וגם את עובדיהם, לקבוצת אמהות שמתאגדת בחופשת לידה ורוצה ללמוד איך להקנות הרגלי שינה בריאים או כל קבוצה שמעוניינת לקבל ידע וכלים בנושא השינה.

אני מנחה בגישת האינטליגנציה הרגשית כאשר העיקרון המנחה שהילד וההורה במרכז. אני כאן להקשיב לכם ולהתאים את השירות עבורכם על מנת שיהיה לכם קל ושתצליחו לבצע את השינוי ההמיוחל בביתכם ולהקנות הרגלי שינה בריאים.

הגישה בה אני עובדת מלווה אותי בחיי ולא רק באופן העבודה בהקניית ההרגלים לילדכם למידע נוסף לחצו כאן

אתם מוזמנים להיכנס לכל אחד מהשירותים, לקרוא , להתרשם, לחשוב מה מתאים לכם… מתלבטים, לא יודעים, לא בטוחים, אני כאן לעזור לכם ולהתאים עבורכם את השירות. לפרטים נוספים אתם  מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 050-7919871 או בכתובת מייל: Shiri@Shiri-Sleep.co.il.
דילוג לתוכן