גיפטקארד - שירי אוסטרובסקי יועצת שינה לתינוקות

ייעוץ שינה בליווי אישי

חיפוש

יועצת שינה בליווי אישי - שירי אוסטרובסקי יועצת שינה לתינוקותאתם מותשים ו/או אובדי עצות? החלטתם שאתם זקוקים לעזרה, אך קריאת ספרים, מאמרים, הרצאות או  פגישה יחידה עם יועצת שינה לא  יסייעו לכם באופן שאתם זקוקים לו לעשות שינוי. אתם נמצאים במקום הנכון.

ייעוץ שינה בליווי אישי הוא תהליך של יד ביד עם ההורה.

ייעוץ שינה – השינוי

בתהליך זה אני מלווה אתכם מהתחלה ועד לתוצאה הרצויה. התהליך יכול להיות מלווה בבכי של התינוק, ברגרסיות ובשלבים של דילמה כיצד להמשיך. בשביל זה אני כאן! לתמוך, להקשיב, להנחות בכל שלב מתי להתקדם וכיצד עד לסיום התהליך. חשוב לציין כי כמעט כל תהליך מלווה בבכי והסיבה לכך היא שהבכי הוא שפה עבור ילדנו. כך הוא אומר לנו שהוא לא שבע רצון מהמצב או מהשינוי. הבכי הוא לא בהכרח סימן לכאב אלא בהרבה מקרים הוא סימן לתקשורת. דרך התהליך תלמדו גם מתי באמת כואב לילדכם כאשר הוא בוכה ומתי הוא מנסה לתקשר אתכם ולהגיד לכם את אשר על ליבו.

על תהליך ייעוץ שינה בליווי אישי

אני מנחה בגישת האינטליגנציה הרגשית כאשר העיקרון המנחה הוא שהילד במרכז. אנחנו ערניים לצרכיו ואמפאתיים לקשיים שלו. אנו מקנים לו הרגלי שינה בריאים ומלווים את ילדנו בשינוי המיוחל על ידי חיבוק, אהבה, חום ואמפתיה. התהליך בנוי ממילוי שאלון נרחב על ידי ההורים. מטרת השאלון לעזור לי להכיר את ילדכם ואתכם. השאלון מסייע לי לבנות תכנית עבודה אשר תתאים לכם ולילדכם ובהתאם גם נתקדם.

לאחר מילוי השאלון, אנו קובעים פגישה בה אני מציגה לכם את תכנית העבודה ופרטיה.

יועצת שינה – מתחילים בשינוי

בפגישה אנו קובעים את היום בו אנו מתחילים בשינוי, באחריות ההורים להעביר לי מייל יומי מפורט על היממה האחרונה על מנת שאוכל להיות מעודכנת ובהתאם להנחות את ההורים כיצד להתקדם.

כמובן שבמהלך הליווי אני זמינה בטלפון (על פי זמנים שנקבעים מראש), הודעות בטלפון ובמיילים. התהליך נמשך בממוצע כחודש וחצי והדרגתיות על מנת שהילד יוכל להסתגל לשינוי יותר בקלות.

אם תרצו לקבל פרטים נוספים ומידע נרחב צרו עמי קשר טלפוני או השאירו פרטים, שירי אוסטרובסקי יועצת שינה מוסמכת 050-7919871.
דילוג לתוכן