גיפטקארד - שירי אוסטרובסקי יועצת שינה לתינוקות

יועצת שינה במפגש אחד

חיפוש

יועצת שינה במפגש אחד - שירי אוסטרובסקי יועצת שינה לתינוקותאתם מרגישים קושי בשינה של הילד, אתם קוראים מאמרים, מקשיבים להרצאות, מנסים ליישם אך ללא הצלחה.

אתם נמצאים במקום הנכון.

כשמו כן הוא, במפגש אחד ההורים מקבלים את כל הכלים והשלבים על מנת ליישם לבד ולהגיע לתוצאה הרצויה.


ייעוץ שינה לתינוקות – התמדה

התהליך יכול להיות מלווה בבכי של התינוק ורגרסיות. ההורים צריכים להיות קשובים לילדם, להיות עקביים ולהתמיד על מנת שהתהליך שהם עושים באופן עצמאי יצליח. חשוב לציין כי כמעט כל תהליך מלווה בבכי והסיבה לכך היא שהבכי הוא שפה עבור ילדנו. כך הוא אומר לנו שהוא לא שבע רצון מהמצב או מהשינוי. הבכי הוא לא בהכרח סימן לכאב אלא בהרבה מקרים הוא סימן לתקשורת. דרך התהליך תלמדו גם מתי באמת כואב לילדכם כאשר הוא בוכה ומתי הוא מנסה לתקשר אתכם ולהגיד לכם את אשר על ליבו.

תהליך מפגש ייעוץ שינה – במפגש אחד

אני מנחה בגישת האינטליגנציה הרגשית כאשר העיקרון המנחה הוא שהילד במרכז. אנחנו ערניים לצרכיו ואמפאתיים לקשיים שלו. אנו מקנים לו הרגלי שינה בריאים ומלווים את ילדנו בשינוי המיוחל על ידי חיבוק, אהבה, חום ואמפתיה.

התהליך בנוי ממילוי שאלון נרחב על ידי ההורים. מטרת השאלון לעזור לי להכיר את ילדכם ואתכם.

השאלון מסייע לי לבנות תכנית עבודה אשר תתאים לכם ולילדכם. לאחר מילוי השאלון, אנו קובעים פגישה בה אני מציגה לכם את תכנית העבודה ופרטיה. תכנית העבודה מפורטת מאוד עד לכדי שלבי התקדמות בהם ההורים צריכים להחליט מתי הזמן הנכון להתקדם לשלב הבא. כמובן שבמהלך הפגישה אני מסבירה כיצד אנו יודעים מתי נכון להתקדם.

ייעוץ שינה – לאחר המפגש

לאחר הפגישה אני זמינה לשאלות ותמיכה על התהליך למשך שבועיים. מעבר לכך אם יש שאלות ממוקדות אני תמיד זמינה לתת מענה. התהליך נמשך בממוצע כחודש וחצי ובהדרגתיות על מנת שהילד יוכל להסתגל לשינוי יותר בקלות.

אם תרצו לשמוע עוד,  יש לכם שאלות? אני תמיד כאן בשבילכם  שירי אוסטרובסקי  יועצת שינה מוסמכת 050-7919871
דילוג לתוכן