גיפטקארד - שירי אוסטרובסקי יועצת שינה לתינוקות

יועצת שינה מחיר

חיפוש

יועצת שינה מחיר - שירי אוסטרובסקי יועצת שינה לתינוקותהורים רבים יהיו מוכנים לעשות הכול על מנת שילדם יישן לילה שלם והם יוכלו להמשיך את חייהם ולתפקד במהלך היום. ישנם הורים שיהיו גם מוכנים לשלם כל מחיר כדי שילדם יישן לילה שלם.

שינת תינוקות

עד גיל 5 חודשים לא ניתן לבצע שינוי ולהקנות הרגלי שינה בריאים עבור התינוק. החל מגיל 5 חודשים מערכת הפרשת הורמון השינה מתייצבת, התינוק מתחיל לאכול מוצקים וזקוק פחות לאוכל בלילה, מבחינה התפתחותית הוא כבר יכול להתהפך מהבטן לגב ומהגב לבטן מה שמאפשר לתינוקות רבים שינה על הבטן וכך הם ישנים הכי טוב. רק אז ניתן להתחיל לטפל בבעיות שינה אצל תינוקות.

קיימים מספר גורמים שיכולים לעזור לכם לגרום לתינוק לישון לילה שלם. החל מרופאים, פסיכולוגים ויועצות שינה. העלויות יכולות להגיע היום בשוק לעד 1800 ₪ תלוי למי פניתם.

איך בוחרים יועצת שינה לתינוקות?

בתחום יועצות השינה קיימות מספר שיטות להקניית הרגלי שינה אצל תינוקות. הדרך הנכונה לבחירה של ייעוץ היא בעצם לקרוא או לשאול את יועצת השינה על הדרך בה היא פועלת ולוודא כי אתם מתחברים לדרך הזאת וגם ליועצת שינה עצמה מאחר והיא זאת שתלווה אתכם במהלך כל הייעוץ. חשוב שתדעו שאין ייעוץ שינה שקורה בקסם, כל תהליך מחייב אתכם ההורים בשיתוף פעולה על פי הנחיות היועצת, עבודה קשה שלכם ההורים, עקביות והתמדה. במהלך התהליך קיימות לא מעט רגרסיות, קשיים, שבירה שלכם ההורים וכדומה. בחירת יועצת השינה היא דבר מאוד חשוב כי היועצת היא זאת שתרים אתכם, תעודד אתכם ותגרום לכם להמשיך עד שתגיעו לתוצאה הרצויה.

שרותי ייעוץ שינה לתינוקות

כל יועצת שינה מעניקה שירותים שונים בעלויות שונות כאשר הייעוץ המרכזי הוא ייעוץ  שינה לתינוקות בליווי מלא. בליווי המלא אני מלווה את ההורים יד ביד, לאחר מילוי שאלון נרחב דרכו אני לומדת את הילד ואת ההורים אנו קובעים פגישה בה אני מציגה את תוכנית העבודה ולאחר מכן אנו קובעים את היום בו ההורים יתחילו ליישם. על ההורים לכתוב כל יום תיעוד במייל על היממה האחרונה, על פי ההתקדמות אני נותנת הנחיות ומלווה עד לתוצאה הרצויה. כמובן שאני זמינה לכל דבר שההורים זקוקים לו במסגרת שעות המענה הטלפוני או בכל מדיה אחרת.

סוגי ייעוץ שינה

במסגרת השירותים שלי אני גם מעניקה ייעוץ שינה במפגש אחד. הייעוץ הזה מתאים להורים אשר יודעים שהם יצליחו לבצע את השינוי בעצמם על פי הנחיות שאני נותנת להם מראש. כמו בייעוץ השינה בליווי מלא גם כאן ההורים ממלאים שאלון, אני בונה להם תוכנית עבודה עם כל שלבי ההתקדמות. ההבדל הוא שההורים מבצעים אותו לבד ללא ליווי צמוד שלי. למרות זאת אני זמינה במהלך החודש לשאלות או כל דבר שהם זקוקים לו. במידה וההורים באמצע מרגישים שהם זקוקים לי כדי ללוות אותם ביום יום ניתן לשנות זאת ואני יכולה להתחיל ללוות אותם בליווי מלא.

אני שירי אוסטרובסקי יועצת שינה לתינוקות, מנחה בגישת האינטליגנציה הרגשית, כאשר העיקרון המנחה שהילד וההורה במרכז. אני מאפשרת להורים לבחור בין ליווי מלא בו ההורה ואני נמצאים בקשר יומי, לבין פגישה אחת בה ההורה מקבל את כל ההנחיות והשלבים לביצוע השינוי המיוחל תוך תמיכה טלפונית במשך חודש על פי הצורך.

ישנם הורים רבים המתקשים שילדם בוכה, בגישה שאני עובדת איתה ילד לא בוכה לבד אלא ההורה שם להכיל את הקושי של הילד ולעזור לו להתמודד עם השינוי. בסופו של יום המטרה שהילד היכנס לישון בלי לבכות. בנוסף אנחנו מסתכלים על הילד על הצרכים שלו ולפיהם אנו בונים תוכנית עבודה שתתאים ותעזור לו להקנות הרגלי שינה בריאים בדרך הטובה ביותר לו ולהורה.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על ייעוץ שינה לתינוקות, יש לכם שאלות, נתקלתם בקושי אתם מוזמנים לפנות אלי ולקבל מענה שיעזור לכם. שירי אוסטרובסקי יועצת שינה מוסמכת טלפון: 050-7919871 כתובת מייל: Shiri@Shiri-Sleep.co.il
דילוג לתוכן