שינת תינוקות ובריאות – מידע

נושאים רבים הקשורים בבריאות באים לידי ביטוי בקושי בשינה אצל תינוקות, כאבי בטן אצל תינוקות, בקיעת שיניים, מחלות ועוד. המאמרים הבאים, הם המקור שלכם להבין איך להתמודד עם הקשיים החדשים או ישנים והזמניים. ישנה חשיבות רבה להבין כיצד להתמודד איתם, הסיבה לכך היא על מנת לא לקבע הרגלי שינה לא בריאים ואף לתרום להתעוררויות מרובות בלילה של התינוק. מזמינה אתכם לקרוא ולהרחיב את הידע ולהעשירו.

שינת תינוקות

שינת תינוקות היא נושא רחב ומדובר מאוד בקרב הורים רבים. מהי שינת תינוקות? איך אנו יכולים להקנות הרגלי שינה טובים ובריאים לילדנו ובכלל כמה שעות זקוק תינוק לישון. על כך תוכלו לקרוא במאמר הבא.

בקיעת שיניים

איך אדע שלתינוק שלי בוקעת שן? איך מגיבים תינוקות לבקיעת שיניים? האם צריך לצחצח שיניים לתינוק? כל מה שאתם צריכים לדעת לגבי בקיעת שיניים בכלל ובהקשר של שינה בפרט.

עצירות אצל תינוקות

אחד הקשיים הראשונים שאנו ההורים נתקלים בהם כאשר ילדנו מגיע לעולם הוא נושא הקקי. התינוק לא עושה קקי יום ואנחנו נכנסים ללחץ אולי מדובר על עצירות. במאמר הבא תוכלו להבין מהי עצירות, אחרי כמה ימים ניתן להגדיר עצירות, כיצד לטפל ולהקל על תינוקנו ועוד.

כאבי בטן לתינוק

כאבי בטן אצל התינוקות יכולים להיגרם ממספר סיבות. איך אנו מטפלים וכיצד אנו עוזרים לילדנו, על כך תוכלו לקרוא במאמר הבא.

שינה טובה לאחר מחלה

מחלות לצערנו אצל תינוקות הן דבר שבשגרה. כאשר התינוק חולה אנו נותנים לו את כל המענה לו הוא זקוק, גם חוסר שינה מצדנו העיקר שירגיש טוב ויחזור לעצמו. אחד הקשיים של הורים לאחר מחלה, היא החזרה לשיגרה. במאמר הבא תוכלו לקבל מידע על איך להחזיר לשיגרה לאחר מחלה.

ליחה אצל תינוקות

ליחה, אחד הגורמים המעצבנים שמפריעים לשנתו של ילדנו. מהי ליחה, כיצד היא משפיעה על כל נושא השינה אצל תינוקות וילדים וכיצד ניתן להקל. על כך תוכלו לקרוא במאמר הבא

תינוק נוחר

ישנם תינוקות נוחרים מהיום שנולדו, ישנם כאלה שהנחירה התפתחה להם עם השנים. מה זה אומר בכל אחד מהמקרים, מה ההשפעות וכיצד עלי לנהוג כדי להקל על הילד שלי.

כמה תינוק צריך לישון

האם נכון שילד שישן מאוחר יותר התעורר מאוחר יותר? כמה שעות תינוק צריך לישון ביממה? המאמר הבא נותן לכם מידע אפקטיבי להתנהלות היום יומית שלכם עם ילדכם ויכול לסייע בכך שילדכם יישן מספיק ויהיה רגוע יותר, שלו ומרוכז.

מחזורי שינה

מחזור שינה הוא מושג מאוד נפוץ, שנשמע רבות בפיהן של אמהות. אז מה זה מחזור שינה ומה המשמעות שלו? על כך תוכלו לקרוא במאמר הבא.

מתי תינוק ישן לילה שלם

רק ילדתם ואתם כבר רוצים לדעת מתי תשנו לילה שלם? אתם עייפים ומחפשים תשובות וכל מה שאתם עושים לא עובד... היכנסו למאמר הבא וגלו כמה עובדות פיזיולוגיות על מנת להבין מה עובר על ילדכם ובהתאם לתת לו את המענה כדי שבאמת יגיע הרגע הוא יישן לילה שלם.

תינוק ישן הרבה

אתם מודאגים מצד אחד אבל שמחים מצד שני, התינוק שלכם ישן טוב והרבה. האם זה טוב? האם זה נכון? במאמר הבא תוכלו לקבל את המידע לכל שאלותיכם בנושא "תינוק ישן הרבה". המאמר עוסק בגיל לידה ומעלה.

סדר יום לתינוק בן 3 חודשים

שלושה חודשים עברו מאז ילדתם ואתם רוצים להבין האם אפשר לעשות סדר יום לתינוקכם. שמעתם הרבה דעות של כן ולא, המאמר הבא מדבר בדיוק על זה. במאמר הבא תוכלו לקרוא האם אפשר לעשות סדר יום, מה סדר יום אמור לכלול והאם הוא נכון עבור תינוקכם.
דילוג לתוכן