הפרעות שינה לתינוקות – מידע

הפרעות שינה יכולות להיות רפואיות או התנהגותיות. מספר מאמרים שיכולים להרחיב את ידיעותיכם ואף לעזור לכם לאבחן, האם הקושי שילדכם חווה בשנתו הוא רפואי או התנהגותי. לאחר שתקראו את המאמרים תוכלו להחליט לאיזה גורם מקצועי לפנות, יועצת שינה, רופא ואולי אף להבין לבד ולפעול בהתאם. המאמרים הבאים יכולים לתת לכם כלים כיצד לנהוג בסיטואציות מסוימות הקשורות לשינת התינוק שלכם ולהעניק שינה טובה ושלווה בביתכם.

תינוק לא ישן בלילה

איך לדעת שלילד שלי יש בעיות שינה התנהגותיות ולא רפואיות? מתי עלי לפנות ליועצת שינה ומה ניתן לעשות לפני הפנייה לייעוץ שינה. ברוב הבתים תינוקות לא ישנים לילה שלם. מתי זה בסדר ומתי צריך לעשות תהליך, על כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא.

לישון בלי לבכות

בכי מתוך שינה אצל תינוקות הוא דבר שכיח. מה הסיבות לבכי? כיצד להתמודד עם הבכי מתוך שינה? תינוקות במהלך הלילה מבצעים עיבוד של היום, מה קורה להם בלילה ולמה הם בוכים. על כך תוכלו לקבל מידע במאמר הבא

הרגלי שינה אצל תינוקות

הקניית הרגלי שינה אצל תינוקות היא אחד הדברים החשובים. תינוק שישן טוב, הוא בהכרח תינוק שאוכל טוב, שמח, מרוכז, שלו וכיף להיות בחברתו. רוצים לקבל כלים כיצד להקנות הרגלי שינה בריאים לתינוקכם, היכנסו למאמר וקבלו את המידע לו אתם זקוקים.

הפרעות שינה אצל ילדים

הפרעות שינה פוגעותבתפקוד שלנו המבוגרים, על אחת כמה וכמה בתפקודם של ילדנו כאשר הפרעות אלה מתרחשות. במאמר תוכלו לקרוא מה הם הפרעות שינה אצל ילדים, מה הקשר בין הפרעות שינה למחלות ומה הטיפול בבעיות שינה.

בעיות שינה אצל תינוקות

איך נדע שילדנו חווה בעיות שינה? אין להפחית מחשיבות בעיות השינה ויש לטפל בהקדם. ככל שילד יסבול מקשיים בשינה תפקודו ייפגע מבחינה פיזיולוגית וקוגניטיבית. להרחבה בנושא ייכנסו למאמר וקראו.

בכי מיתוך שינה אצל תינוקות

מה גורם לבכי מתוך שינה אצל תינוקות? מה הם סיוטים? מה הם ביעותי לילה? איך להתמודד? והאם כדאי לפנות לעזרה. על כך תוכלו לקרוא בהרחבה במאמר הבא.

ביעותי לילה אצל תינוקות

הורים רבים מדווחים על צרחות ובכי של תינוקם באמצע הלילה ללא כל סיבה. הדבר שכיח מאוד בקרב תינוקות. במאמר הבא תוכלו לקבל מידע מה הם ביעותי לילה ומה הסיבות להתרחשותן.

תינוק לא ישן ביום

התינוק שלכם לא ישן במהלך היום? אתם מרגישים מותשים מכך ויש לכך השלכות להתעוררויות אינספור גם בלילה? למרות שהתינוק ער כל היום, בלילה הוא ישן לילה שלם אבל אתם לא בטוחים שזה תקין? המאמר הבא ייתן לכם את התשובה וירחיב את הידע שלכם בנושא.

איך בוחרים נעליים לקטנטנים?

הם רק מתחילים לעשות צעדים ראשונים - ואתם ההורים המאושרים כבר רוצים לרוץ לחנות ולרכוש עבורם זוג נעליים. אז איך בוחרים נעליים לקטנטנים? מה כדאי לבדוק ועל מה צריך להתעכב? בכדי להבטיח צעדים ראשונים בטוחים ובריאים.
דילוג לתוכן